webinar – Biznesowe DNA webinar – Biznesowe DNA
Proces sprzedaży od A do Z
Chcę otrzymać dostęp do bezpłatnego webinaru i nauczyć się sprzedawać.
Image
Co pozwoliło mi skrócić sprzedaż i pozyskać wymarzonego klienta?

Od początku mojej pracy zawodowej w sprzedaży, zastanawiałam się, jak sprzedawać skutecznie do większej ilości klientów. Jako osoba niedoświadczona w wieku 23 lat popełniałam masę błędów począwszy od pierwszego kontaktu z klientem, a skończywszy na tworzeniu i prezentacji oferty. Po nieudanych wizytach handlowych, wymyślałam koło na nowo, modyfikując proces sprzedaży o sytuację, których uczyły mnie kolejne spotkania z klientami. To były trudne i bolesne lekcje. Nie dysponowałam sprawdzonymi praktykami o sprzedaży.

 

Jako, że jestem osobą ambitną, postawiłam sobie za cel, aby moje wynagrodzenie rosło  co kwartał o 10%. Aby osiągnąć ten cel musiałam sprzedawać szybciej niż inni i w dużo krótszym czasie. Tego samego musiałam nauczyć mojego zespołu sprzedaży, który liczył 15 osób. Wiec zaczęłam opisywać swój proces sprzedaży oraz definiować kluczowe kroki milowe, które doprowadzają mnie do sprzedaży. Tak właśnie, w wyniku 10 lat mojej pracy powstał autorski proces sprzedaży, który nosi nazwę MISTRZOWSKI PROCES SPRZEDAŻY.

Proces sprzedaży od A do Z
Proces sprzedaży od A do Z , to podstawowy, praktyczny webinar, w trakcie którego poznasz podstawowe techniki sprzedaży w zakresie: analizy bólu, badania potrzeb klienta oraz prezentacji biznesowej.
 

Po tym szkoleniu:

Dobrze rozumiesz potrzeby swoich klientów
Rozumiesz biznes Twojego klienta
Umiesz zadawać właściwe pytania
Umiesz wykonać prezentację biznesową

Doprowadzisz do pozyskania swojego klienta

 

 

Agenda webinaru: 

Co daje Mistrzowski Model Sprzedaży?
Skrypt skutecznego handlowca
Twoje dlaczego? 
Problemy klientów

Wartości dla klienta 
Matryca skutecznych pytań
Proces sprzedaży – praktyka od A do Z 

 
Image