Jestem absolwentką Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, o kierunku Zarządzanie Sprzedażą

W pierwszych latach mojej pracy w banku, doradzałam przedsiębiorcom, jak inwestować oraz zarządzać finansami firmy. W tym okresie z sukcesem pozyskałam kilkunastu przedsiębiorców i rozpoczęłam karierę jako dyrektor oddziału bankowego. Przez 5 lat zarządzałam grupą 25 doradców klienta indywidualnego i firmowego, otwierałam nowe placówki i rozwijałam mój zespół.

W 2008r rozpoczełam karierę w całkiem dla mnie nieznanym rynku IT budując dział sprzedaży, tworząc jego strategię i pozyskując kilkunastu przedsiębiorców do portfela naszego produktu. Produkty na rynku B2B takie jak system CRM, ERP, którymi zarządzałam i sprzedawałam, są bardzie ciekawe, ale skomplikowane. Jeśli TY także tego typu produkty sprzedajesz, lub budujesz firmę sprzedającą produkty B2B, to zostań ze mną na dłużej.

Kolejna przygoda, która trwa, do dzisiaj, jest realizowana w obszarze zarządzania procesami BPO, w jednej z największych firm z branży outsourcingowej, dla której tworzyłam z działem operacyjnym strategię sprzedaży 6 linii produktów.

A jaka jestem i jakie wartości wyznaje przeczytasz w poniższym poście: https://www.biznesowedna.com.pl/2019/12/02/jak-moje-umiejetnosci-przekladaja-sie-na-sprzedaz-moja-historia-czesc-2/

Moją misją jest skupienie się ludziach i wydobycie z każdej osoby – dlaczego właśnie to co robią jest dla nich ważne. Jeśli poznam “Dlaczego” mojego klienta, dlatego pracownika lub innej osoby, wówczas jestem w stanie dać wskazówkę.

Wszystkie wymówki świata nie zmienią jednego prostego faktu: strach mówi Ci, że masz zrobić dokładnie to, czego się tak boisz, i to szybko.

Grant CardoneReguła 10X

Chcesz więcej sprzedawać? Masz pytania? Napisz do mnie: Ewa Piotrowska  e-mail: ewa@biznesowedna.com.pl

Zapoznaj się z moimi publikacjami: