E-book – Szef kariery zawodowej i rekrutacji
E-book – Szef kariery zawodowej i rekrutacji
E-book – Szef kariery zawodowej i rekrutacji

Witam w XXI wieku, w świecie, poszukiwań nowej pracy, nowego zawodu, nowej ścieżki zawodowej. Kiedyś pracowaliśmy całe życie w jednej organizacji, dzisiaj możemy zmieniać pracę kilkanaście razy. To dobrze, że jest taka możliwość, ponieważ, już jutro będziemy wykonywać kilka rzeczy na raz, a zawody, które wykonujemy dzisiaj, być może za 10 lat nie będą już istniały.

 

Zostań szefem swojej kariery

Zostań szefem swojej kariery, ma pomóc Ci poszukać Twoich kompetencji i umiejętności, tak abyś świadomie poszukał odpowiedzi na pytania: co chcę robić zawodowo dzisiaj i za kilka lat? Jak mogę więcej zarabiać na etacie? Jak szukać pracy i przygotować się do rekrutacji? Jak przejść przez cały proces rekrutacji? Jak w nowej pracy się rozwijać i awansować?

Ten e-book to wyjątkowa pozycja, która zawiera w sobie:

• 10 technik, strategii i narzędzi przejścia przez proces rekrutacji 

• 28 stron wiedzy od praktyka

 

O autorze

Nie jestem rekrutrem, ani doradcą zawodowym, ale jestem praktykiem  – dyrektorem sprzedaży, który brał udział w tysiącu rozmów rekrutacyjnych do swoich zespołów. Rozmawiałam z mnóstwem osób o wysokim potencjale rozwojowym, z ludźmi, których chciałam przyjąć do pracy, ale niestety błędy, które te osoby popełniały uniemożliwiały mi podjęcie pozytywnej decyzji. Dlatego dzielę się z Tobą praktycznymi wskazówkami, które rozwalą Ci obmyśleć strategię na swoją stateczną karierę zawodową.

 

Dla kogo jest ten poradnik?

Ten poradnik kieruję do osób, które aktywnie poszukują pracy, oraz do osób, które pracują, ale myślą o zmianie, jeśli pojawi się ciekawa oferta. Osoby, które pracują i są zadowolone ze swojej pracy, nie powinny zamykać się na nowe możliwości i także szukać alternatyw.

Zapisz się na listę oczekujących
Wyprzedaż!
Program – Nowa droga biznesowa
Program – Nowa droga biznesowa
Program – Nowa droga biznesowa

Mam do Ciebie kilka pytań…

  • Realizujesz zamierzone cele?
  • Czy to jak wygląda obecnie Twoja kariera zawodowa, Twój sposób życia i pracy, to jest spełnieniem marzeń?
  • Jesteś osobą, którą motywuję przemyślany plan działania, który zaprowadzi Cię do efektu jakiego oczekujesz?
  • Lubisz pracować w grupie pod przewodnictwem osób, które wspierają Cię w realizacji celów?

„Nowa droga biznesowa”

Zapraszam Cię do projektu „Droga biznesowe – stwórz swoją drogę biznesową” to kompleksowy program dla każdej osoby, która chcę  wyznaczyć swoje cele oraz je zrealizować. Program ten jest odpowiedzią na największe potrzeby, z którymi zmierzają się osoby pracujące w różnych firmach, które chciałby w tym roku osiągnąć sukces. Obserwowaliśmy młodych pracowników, ludzi, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu, słuchaliśmy jakie są ich oczekiwania, ale także ich możliwości czasowe oraz czy mają odwagę, aby spojrzeć na siebie od nowa.

Dla kogo jest ten program rozwojowy? 

  • Dla osób, które pracują na etacie, ale czują, że chcą wejść na wyższy poziom rozwoju kariery zawodowej.
  • Dla osób, które szukają wymarzonej pracy, ale nie wiedzą jakie są ich mocne strony
  • Dla osób, które chcą kreować swoją karierę zawodową w nowym kierunku.
510.00 205.00 Zgłoś swój udział do programu