Platforma została założona w 2018r, aby wzmocnić działalność edukacyjną i wymianę wiedzy biznesowej. W początkowym etapie powstał blog specjalizujący się w skutecznej sprzedaży i pozyskaniu klienta, ale z czasem patrząc za szersze zainteresowanie społeczności, przekształcił się w praktyczną platformę, która pomaga rozwijać kompetencje w trzech obszarach:

  • sprzedażowe
  • marketingowe
  • rozwoju osobistego

Sprzedaż jest częścią biznesu, bez sprzedaży nie ma firmy, ale do pozyskania klienta, poza ciągłym sprzedawaniem, potrzebujesz prowadzić działania marketingowe i rozwijać swoje kompetencję osobiste jako człowiek, aby być lepszą wersją siebie.

Każda osoba może otrzymać dostęp do wiedzy na platformie , dzięki, której stworzy swoją specjalizację, która stanie się Twoim DNA. Kodem, który odróżni się od innych firm i osób. Celem Biznesowego DNA, jest budowa relacji ze społecznością osób wspierających przedsiębiorczość, ponieważ wiemy, że w grupie możemy zbudować trwałe nawyki. Integrujemy ambitne osoby, zainteresowane rozwojem zawodowym oraz osobistym.

Swoją misje realizujemy poprzez :

Wybrane projekty:

Platforma Biznesowe DNA jest dla Ciebie, jeśli Ci zależy na: