Cykl filmików – Handlowiec i dział sprzedaży

Jak zbudować dział sprzedaży, aby skutecznie sprzedawał?

Jeśli chcesz zbudować zespół sprzedażowy, który będzie działał jak sprawny silnik napędzający długoterminowy wzrost Twojej firmy, musisz wyznaczyć cele, postępować świadomie i działać w spójny sposób. Tylko wtedy stworzysz podstawy do tego, aby regularnie pozyskiwać nowych klientów, zwiększać sprzedaż do istniejących kupujących i zapewnić przewidywalny wzrost sprzedaży.

Jakie role może pełnić handlowiec w dziale sprzedaży?

Z tego filmiku, dowiesz się, jak dopasować kompetencje pracownika do Twojego działu sprzedaży. Sprawdź, jakie metody budowy działu stosowałam i stosuję, aby zwiększyć efektywność w pozyskiwaniu klientów, dzięki osobą, z którymi pracuję. Zapraszam

Idelany handlowiec

Lubisz zmiany? W dzisiejszym filmiku, zbadamy na ile role w dziale sprzedaży ulegają zmianą i jaką właściwie rolę pełni handlowiec we współczesnym świecie?

Handlowców możemy podzielić na różne typy osobowości. Analizy wyników badania HBR pokazały, że handlowców można podzielić na cztery segmenty ze względu na indywidualny profil charakteru. Są Liderzy (stanowią 20% badanej grupy), Pomocnicy i Żołnierze (po 31%) oraz Chwiejni (18%). Dowiedz się jaki ty osobowości reprezentujesz oraz jaką role możesz pełnić w zespole sprzedaży.

Ktoś kiedyś zapytał mnie, jak doszło do tego, że sprzedaje. Przez przypadek. Ale tak mnie to zaczęło pasjonować, że zostałam ze sprzedażą do dzisiaj. A w tym roku uruchomiłam kurs o tym jak skutecznie pozyskać klienta biznesowego. Dowiedź się więcej na temat powtarzalnego procesu sprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *